Студентська олімпіада з соціології | I етап | 18 лютого об 11.00 в ауд. 504

18 лютого (вівторок) об 11:00 в ауд. 504 (читальний зал) відбудеться перший (факультетський) етап Всеукраїнської студентської олімпіади з соціології. Участь в олімпіаді можуть брати студенти будь-яких курсів, тож запрошуємо всіх вас!

Три переможці факультетського етапу пройдуть у другий (всеукраїнський) етап, який цього року відбудеться 13-15 травня в Одеській юридичній академії.

Це чудова можливість випробувати і показати себе. Особливо звертаємо увагу на цю подію тих студентів, які планують займатися науковою діяльністю та/або вступати в аспірантуру. В останні роки в аспірантуру вступали лише переможці всеукраїнських олімпіад та конкурсів наукових робіт. Завдання олімпіади складатимуться із двох блоків - загального тесту та творчого завдання (розробити програму дослідження).

Склад організаційного комітету І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з соціології

Бугров В.А. – голова організаційного комітету, проректор з науково-педагогічної роботи (навчальна робота)
Цимбал Т. В. – заступник голови організаційного комітету, виконувач обов’язків заступника декана факультету
Вілкова О.Ю. - к.с.н., доцентка кафедри галузевої соціології, секретар організаційного комітету
Шмендель М. Ю. - голова НТСА факультету соціології, студентка 4 курсу

Склад журі І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з соціології

Чепак В. В. – голова журі, виконувач обов’язків декана факультету соціології
Червінська Т.Г. - к.с.н., доцентка кафедри теорії та історії соціології, заступниця голови журі
Олійник О.В. – к.с.н., доцентка кафедри методології та методів соціологічних досліджень, секретар журі
Тащенко А.Ю. - к.с.н., асистентка кафедри соціальних структур та соціальних відносин

Склад апеляційної комісії І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з соціології

Бабенко С.С. - к.с.н., доцентка кафедри соціальних структур та соціальних відносин
Малес Л.В. - д.с.н., доцентка кафедри теорії та історії соціології
Савельєв Ю.Б. - д.с.н., доцент кафедри методології та методів соціологічних досліджень

Раді будемо бачити вас наступного вівторка!