Представники факультету соціології привітали Людмилу Георгіївну Сокурянську з 70-річчям

15 травня 2019 року соціологічна громадськість України відзначала 70-річний ювілей віце-президента САУ, професора, доктора соціологічних наук Людмили Георгіївни Сокурянської. На розширеному засіданні Соціологічної Асоціації України Президент організації В.С.Бакіров оголосив рішення про присвоєння ювілярці звання Почесного члена САУ та нагородженні її пам’ятною медаллю Бориса Кістяківського.

Численні гості, представники регіональних відділень САУ, відомі соціологи (О.Балакірева, М.Міщенко), що приїхали з усіх куточків України (Київ, Харків, Одеса, Донецьк, Тернопіль, Чернівці тощо), щиро вітали Людмилу Георгіївну, відзначаючи її наукові досягнення (підготовлено 13 кандидатів та 4 доктори соціологічних наук), успішне керівництво п’ятьма міжнародними та республіканськими дослідними проектами); плідну педагогічну та громадську діяльність. Особливо відзначали людські якості ювілярки, називаючи її берегинею української соціологічної спільноти, що протягом багатьох років натхненно гуртує соціологів, допомагає становленню соціологічної молоді, власним прикладом самовідданої праці надихає на нові творчі злети.

Від імені київських гостей (Чепак В.В., Куценко О.Д.. Цимбалюк Н.М.) привітання виголосив декан факультету соціології КНУ імені Тараса Шевченка Андрій Петрович Горбачик, який зазначив, що Людмила Георгіївна є зразком особливої людини, енергія якої стає джерелом нових плідних комунікацій, джерелом позитиву та світла, сприяючи розвитку соціології.