Куценко О.Д. в унів. м. Лунд (Швеція) «Суперечності масового сприйняття держпідтримки добробуту в постсоц. суспільствах»

Професор факультету соціології, завідувач кафедри соціальних структур та соціальних відносин Куценко Ольга Дмитрівна 2 травня 2017 року виступила на факультеті соціальних наук Лундського університету (Швеція) з лекцією на тему «Суперечності масового сприйняття державної підтримки добробуту в постсоціалістичних суспільствах (європейські порівняння)». Після півторагодинної лекції, прочитаної англійською мовою  для викладачів і дослідників факультету, розгорнулась активна дискусія. На лекції був присутнім перший посол Швеції в Україні.

Лекція проведена на виконання договору про співпрацю за програмою Європейського Союзу «Еразмус+» між факультетом соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка та факультетом соціальних наук Лундського університету .