Конкурс наукових статей «Мистецтво жити разом 2019»

Міжнародний культурний центр «Сяйво» запрошує студентів взяти участь у Конкурсі наукових статей «Мистецтво жити разом-2019», який уже вшосте проводиться серед бакалаврів, магістрів і аспірантів державних та приватних вищих навчальних закладів України. Цьогоріч темою творчо-інтелектуального конкурсу, спрямованого на дослідження актуальних проблем історії, релігії, культури, мови, суспільно-політичного й правового життя, а також особистих позицій молодих науковців із перелічених питань, є «Толерантність і концепт ідентичності».

Активну участь в організації і проведенні заходу бере, зокрема, створена на базі «Сяйва» Молодіжна платформа, покликана об’єднати освічену й небайдужу молодь у процесі пошуку шляхів розв’язання соціальних, освітніх і культурологічних проблем сьогодення.

Конкурс наукових статей під незмінним гаслом «Мистецтво жити разом» заохочує натхненну й інтелектуально наповнену молодь до рішучих дій і продукування методів ефективної відповіді на виклики сучасності. Саме тому центр «Сяйво» і Молодіжна платформа активно співпрацюють з вищими навчальними закладами України, залучаючи їхню адміністрацію і студентів до спільної діяльності на благо нашої держави.

Контакти: Серкан Огузхан, фахівець зі зв'язків із громадськістю Міжнародного культурного центру «Сяйво», м. Київ, вул. Саксаганського, 3, офіс - 3 поверх, tel: +38 044 5007103 +38093 5427545 www.syavlo.org, e-mail: syaivocenter@gmail.com