І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з соціології

ОГОЛОШУЄМО

проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з соціології

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт поводиться за Наказом МОН України від 21.02.2012 № 202 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 13.03.2012 за № 389/20702, наказу МОН України № 1364 від 10 жовтня 2017 року Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей  у 2017/2018 н. р. Перший тур – в м.Києві для студентів КНУ імені Шевченка.

Другий тур конкурсу відбудеться у лютому-березні 2018 року у Запорізькому національному університеті.

Для участі у другому турі будуть від факультету соціології КНУ подані заявки від 3-х переможців першого туру. Участь студентів у другому турі (відрядження) сплачується університетом. Переможці ІІ-го туру будуть мати пільги (додаткові бали) при вступі до магістратури і докторської програми з соціології.

Для участі у І турі необхідно:

1. підготувати наукову роботу обсягом до 30 сторінок. Звертайтесь до своїх наукових керівників за консультаціями. Науковий керівник обов’язково зазначається в документах конкурсанта;

2. наукові роботи студентів подавати в електронному і роздрукованому вигляді до 16 грудня 2017 року до 16:00  на адресу відповідального секретаря конкурсного журі факультету соціології к.соц.н. Мороз Євгенії Олегівни: morozeo1@gmail.com

Конкурсне журі має підвести підсумки І-го туру конкурсу 22.12.2017 р. Про результати конкурсанти відразу будуть повідомлені.

Чекаємо на роботи усіх зацікавлених студентів!