ХІV Міжнародна конференція «Проблеми розвитку соціологічної теорії: Структурні зміни і соціальна напруженість» Київ

Факультет соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка,
Інститут соціології НАН України,
Київське міське відділення Соціологічної асоціації України,
Faculty of Sociology and History University of Rzeszow (Poland)

проводять

25-26 травня 2017 року

ХІV Міжнародну науково-практичну конференцію

Tематичні напрями конференції:

1. Глобальні тренди структурних змін: образи нового порядку і конфліктів  в сучасному світі.
  2. Реінституціоналізація держави добробуту: нові режими, невирішені проблеми і напруження.
  3. Структурні зміни домогосподарств і сім'ї.
  4. Прояви, причини і наслідки олігархізації в суспільстві.
  5. Соціально-класове структурування і конфлікти в сучасних суспільствах.
  6. Проблеми інтеграції вимушено переміщених осіб в Україні.
  7. Структурні зміни на ринку праці і в діяльності сучасних організацій.
  8. Методологічні проблеми і перспективи дослідження структурних змін і соціального напруження.
  9. Соцальна напруженість як актуалізація процесу соціальної диференціації в українському суспільстві у суб’єктивному і об’єктивному вимірах.
  10. Активність в соціальних мережах в кризових суспільствах: соціальні наслідки і можливості мінімізації соціальної напруженості.
  11. Соціальна напруженість і масові протести: специфіка детермінант.
  12. Влада та соціум: тенденції трансформації форм суспільного діалогу.
  13. Суспільні ризики та безпека у суспільстві що змінюється.
  14. Реалії та очікування українського соціуму у системі глобалізаційних трендів.
  15. Інформаційно-комунікаційні технології як інноваційний інструмент управління процесом структурних трансформацій.

Панельні дискусії.

Форма участі: очна або дистанційна.  Очна участь передбачає безпосередній виступ учасника на конференції; при дистанційній участі тези автора доповіді-учасника конференції будуть представлені на спеціальному стенді під час конференції.

Робочі мови конференції – українська, англійська, російська.

За результатами конференції всі учасники отримають збірник матеріалів і сертифікат.

Порядок представлення матеріалів для участі у конференції:

Для участі у конференції необхідно прислати на електронну адресу оргкомітету socioconfKNUTSH@ukr.net до 25 квітня 2017 г. (включно) наступний пакет з 2-х електронних документів (форми дивіться у Додатку «Інформаційний пакет заявки»): 1)тези доповіді;  2) заявка на участь у конференції.

Кожний файл з електронного пакету документів має бути позначеним прізвищем учасника латиницею (напр.: <Shevchenko_tezi>)

Організаційний внесок:

Організаційний внесок за участь у конференції складає - 250 грн.

• для дійсних членів САУ (хто має сплачені членські внески) старше 35 років - 200 грн.;
  • для дійсних членів САУ (хто має сплачені членські внески) молодше 35 років, аспірантів - 150 грн.;

Учасники конференції мають можливість сплатити оргвнесок при реєстрації на конференції або перерахувати на банківський рахунок (реквізити будуть вказані в листі-запрошенні).

Оргвнесок покриває витрати на видання матеріалів конференції (збірка матеріалів) і проведення кави-брейк.

Проїзд, харчування та проживання - за рахунок учасників. За умов попередньої заявки учасники конференції можуть бути розміщені в готелі університету на період роботи конференції.

Увага!

Після отримання від Вас файлів з матеріалами заявки учасника, на Вашу електронну адресу буде вислано повідомлення про отримання оргкомітетом заявки. Якщо таке повідомлення Ви не отримаєте, то обов’язково передзвоніть до оргкомітету!

Адреса оргкомітету (за місцем розташування):

факультет соціології, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, просп. Академіка Глушкова 4д, к.501

Поштова адреса оргкомітету: факультет соціології, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, 01601, вул. Володимирська 64/13.

Тел.: +38-044-259 70 52,  +38-044- 521 32 63, +38-067-317 23 33

Електронна адреса оргкомітету: socioconfKNUTSH@ukr.net

Контактні особи: секретар оргкомітету Нахабіч Марина Анатоліївна (+38-067-317 23 33)

Запрошуємо взяти участь у конференції!

З повагою, Оргкомітет