Архетипи соціального життя і політика (Глибинні регулятиви психополітичного повсякдення): Монографія.

Увага!
На факультеті соціології відкрилася нова, унікальна для України освітня програма
"Соціальні технології"

Тепер у Вас є вибір.

• Якщо Ви бачите себе аналітиком у дослідницькому центрі, академічним вченим або викладачем у ВНЗ тоді Ваш шлях лежить на програму "Соціологія"
  • Якщо ж Вам більше до вподоби практична діяльність в галузі маркетингу, зв'язків із громадськістю, політичного консалтингу, соціального менеджменту або досліджень медіа та Інтернету, то Вас зацікавить програма "Соціальні технології"

Але на будь-якій з двох програм факультету соціології Ви навчитеся по іншому дивитися на оточуюче життя, розуміти та навіть передбачати поведінку великих груп людей.

Ви ще побачите, як в світі після технологій біологічних почнуть панувати технології соціальні!

Книга чи стаття

Донченко О., Романенко Ю.

Місто

Київ