Конф.«ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ СОЦІОЛОГІЧНОЇ ТЕОРІЇ: Теорії солідарності та конфлікту в поясненні сучасних суспільних процесів»

Увага!
На факультеті соціології відкрилася нова, унікальна для України освітня програма
"Соціальні технології"

Тепер у Вас є вибір.

• Якщо Ви бачите себе аналітиком у дослідницькому центрі, академічним вченим або викладачем у ВНЗ тоді Ваш шлях лежить на програму "Соціологія"
  • Якщо ж Вам більше до вподоби практична діяльність в галузі маркетингу, зв'язків із громадськістю, політичного консалтингу, соціального менеджменту або досліджень медіа та Інтернету, то Вас зацікавить програма "Соціальні технології"

Але на будь-якій з двох програм факультету соціології Ви навчитеся по іншому дивитися на оточуюче життя, розуміти та навіть передбачати поведінку великих груп людей.

Ви ще побачите, як в світі після технологій біологічних почнуть панувати технології соціальні!

Факультет соціології, Рада молодих вчених Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інститут соціології НАН України, Кафедра соціології ФСП НТУУ «Київський політехнічний інститут», Соціологічна асоціація України Київське міське відділення
проводять
21-22 травня 2015 року

ХIІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію
з міжнародною участю

«ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ СОЦІОЛОГІЧНОЇ ТЕОРІЇ:
Теорії солідарності та конфлікту в поясненні сучасних суспільних процесів»

Місце проведення: факультет соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Тематичні напрями для обговорення на конференції:

1. Суспільна солідарність та механізми її досягнення
2. Емпіричні індикатори соціальної солідарності
3. Теорії соцієтальної та системної інтеграції
4. Чинники соціальної інтеграції і дезінтеграції на локальному та загальносуспільному рівнях.
5. Роль соціального капіталу в процесах солідаризації
6. Теорії соціальних і політичних розколів та їх застосування в дослідженнях сучасного українського суспільства
7. Ціннісні конфлікти і солідарності: теоретичні та емпіричні моделі
8. Практичні та дискурсивні виміри соціальних конфліктів
9. Міжгрупові конфлікти: теоретичні та емпіричні ідентифікації
10. Конфліктологічний аналіз сучасного суспільства: теорії та реалії

Круглий стіл: «Перспективи солідаризації українського суспільства»

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська.

Заявки для участі в конференції приймаються до 20 квітня 2015р.

Заявку (форма заявки див. нижче), тези доповіді ( 6-8 тис. знаків) та анотацію (до 400 знаків) надсилати до 20 квітня 2015 року на адресу електронної пошти оргкомітету socioconfKNUTSH@ukr.net .
Заявку і тези слід надсилати електронною поштою окремим прикріпленим файлом (назва файлу – прізвище заявника латинськими літерами). Результати розгляду заявок Програмним комітетом конференції будуть надіслані електронною поштою до 30 квітня 2015 року. Оргкомітет залишає за собою право відмовити у розгляді заявки та тез доповіді, якщо вони не відповідають вимогам або надіслані після зазначеного терміну.
Матеріали конференції (збірка тез доповідей учасників) будуть опубліковані окремим виданням після проведення конференції.
Учасники конференції будуть мати можливість після проведення конференції представити наукові статті на основі доповіді (виступу) для публікації у фаховому журналі "Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Серія: Соціологія" або у фаховій збірці наукових праць з соціології "Актуальні проблеми соціології, психології, педагогіки". Публікація статей здійснюється після проходження внутрішнього рецензування в редакційних колегіях даних видань.
Організаційний внесок учасника конференції складає 150 гривень (сплачується при реєстрації). Оргвнесок покриває витрати на видання програми та інших матеріалів конференції (збірка тез) і проведення кави-брейк. Проїзд, харчування та проживання - за рахунок учасників. За умов попередньої заявки учасники конференції можуть бути розміщені в готелі університету на період роботи конференції.
Адреса оргкомітету: факультет соціології, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, просп. Академіка Глушкова 4д, к.501
Тел.: (044) 259 70 52, (044) 521 32 63, (044) 259 03 87
Електронна адреса оргкомітету: socioconfKNUTSH@ukr.net
Контактні особи: секретарі оргкомітету Нахабіч Марина Анатоліївна, Полтораков Олексій Юрійович
Запрошуємо прийняти участь в конференції!
З повагою,
Оргкомітет конференції